خبرنامه

معرفی تیم مغز رایانه – درباره شرکت مغز رایانه

به پایین اسکرول کنید
امید بداق
امید بداق
من
 • محل سکونت:
  ایران
 • شهر:
  ارومیه
 • سن:
  25

شهریور ۹, ۱۴۰۱

۳:۴۶ ب.ظ

omidbodagh

با توجه به پیدایش استارتاپ های جدید و نوین در عرصه خدمات، سرویس، فروش، و نیاز کاربران  به خدماتی که طی روزمرگی یا دوره ای انجام می دهند باید در نظر داشت که کسب و کار های سنتی جای خود را به کسب و کار های دیجیتال (اینترنتی) یا آنلاین داده چون ما انسان ها هر روز در حال پیشرفت هستیم تا راحتی احساس امنیت، رضایت را طی فرآیند خرید به مشتریان دهیم.

خدمات تعمیرات مادربرد

باید به این نکته نیز اشاره کرد: شرکت نوکیا حدودا ۱۲ الی ۱۷ سال پیش بزرگترین تولید کننده موبایل در جهال بود اما به علت عدم همگام سازی یا عدم آپدیت دستگاه های خود از رده خارج شد.

با تفکر به این موضوع که باید در هر دوره از کسب و کار بایستی با نیاز های مشتریان همگام شود.

تاریخچه شرکت مغز رایانه

شرکت نوین پردازان مغز رایانه با نام تجاری مغز رایانه در پاییز سال ۱۳۹۷ در شهر ارومیه با تیم دو نفره در یک دفتر ۲۰ متری در منطقه خیام به بنیانگذاری آقای امید بداق (Omid Bodagh) تاسیس شد.

جالب هست بدانید اولین سرمایه این شرکت مبلغ ۲۵.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال بود.

اهداف شرکت مغز رایانه

هدف اصلی شرکت مغز رایانه (Maghzrayaneh) خدمات کامپیوتر در محل بدون نیاز به حضور کاربران در تعمیرگاه یا خدمات کامیپوتری بود که قصد تیم در اوایل شروع ارائه خدمات صرفا با تلفن ثابت باشد.

اما طی چند ماه با افزایش درخواست های بسیاری مواجه شد و ترافیک کاری بسیار زیادی مواجه شد و چند هفته خدمات کامپیوترخدمات کامپیوتر مغز رایانه با مشکل عدم زمان کافی مواجه شد؛ این مشکلات که کاربران را ناراضی و تیم مغز رایانه را درگیر کرده بود، تیم مغز رایانه تصمیم گرفت تا سایت و اپلیکیشن مغز رایانه توسط تیم توسعه دهنده مغز رایانه طراحی شود تا کاربران به صورت کاملا رایگان اپلیکیشن مغز رایانه را دانلود سپس نصب کنند و به صورت هوشمند درخواست خدمات کامپیوتر در محل یا هر خدمات که مربوط به لپ تاپ یا کامپیوتر میشود مانند نصب ویندوز، تعمیرات سخت افزاری، نصب نرم افزار های تخصصی، کانفیگ شبکه یا سرور، تعمیر نمایشگر، تعمیر بلندگوی و….فقط با ثبت یک درخواست از اپلیکیشن مغز رایانه ثبت نمایند تا کارشناس مغز رایانه خرابی را بررسی و کارشناس تخصصی مورد گزارش شده به محل اعزام شود تا رفع خطا به صورت تخصصی و در لحظه حل شود.

خدمات کامپیوتر در محل مغز رایانه

پشتیبانی مشکلات کامپیوتری مغز رایانه

با گذشت چند ماه از فعالیت شرکت مغز رایانه متوجه شد که بخشی از درخواست های کاربران نیازی به حضور کارشناس یا متخصص در محل ندارد و میتوان با پشتیبانی مشکلات کامپیوتر از راه دور به صورت چت آنلاین یا تلفنی مشکل کاربران را در سریعترین زمان ممکن در عرض چند دقیقه رفع کرد.

سرویس بسیار سریع پشتیبانی مشکلات کامپیوتری بعد از چند ماه در اپلیکیشن مغز رایانه توسط تیم توسعه دهنده، توسعه یافت تا کاربرانی که به مشکل جزئی یا خطای که نیاز به حضور کارشناس ندارد به صورت آنلاین رفع شود تا در هزینه ها، ترافیک خیابان ها، دوری از بیماری کرونا و … دوری شود.

بیشتر بدانید: پشتیبانی کامپیوتری مغز رایانه در سال ۱۴۰۱ بیش روزانه بیش از ۱۰۰+ مورد خرابی را به صورت آنلاین و رایگان پشتیبانی میکنند.

خدمات لپ تاپ در محل مغز رایانه

سرمایه پذیری شرکت مغز رایانه

سرمایه شرکت مغز رایانه توسط آقای امید بداق به سمت مدیرعامل مغز رایانه تامین میشود مغز رایانه هیچ درخواست سرمایه گذاری طی چند سال گذشته را قبول نکرده.

مدیرعامل مغز رایانه در سخنرانی کسب و کارهای دیجیتال اعلام کرد درخواست هیچ سرمایه گذاری را قبول نخواهم کرد تا زمانی که شخص حقیقی یا حقوقی به عنوان سرمایه گذار ارزش سیاست و تیم مغز رایانه را درک نکند و فقط به گردش  سودی که با سرمایه گذاری در تیم خواهم رسید فکر کند. این موضوع برای ما قابل درک نیست.

آقای امید بداق اعلام کرد وامی دریافت نکردم، خانواده پولداری نداشتم، زدوبند نداشتم، فقط با سعی تلاش هر روزه توانستم مغز رایانه را سرپا نگه دارم از سال ۱۳۹۶ به صورت ۱۸ ساعت به مغز رایانه فکر کردم و در ۳ استارتاپ دیگر مشغول به فعالیت بودم.

پشتیبانی مشکلات کامپیوتر ۲۴ ساعته مغز رایانه

روابط عمومی مغز رایانه افزود: سرمایه اصلی ما تیم ها و اشخاصی هستند که در مغز رایانه مشغول به فعالیت هستند.

تیم مغز رایانه به هیچ سازمان یا گروهی وابسته نیست و کاملا مستقل میباشد.

هزینه خدمات و سرویس های مغز رایانه

در حال حاضر هزینه خدمات مغز رایانه طبق تعرفه اتحادیه خدمات کامپیوتری، اتحادیه کسب و کار های مجازی تعیین می شود و با فاکتور رسمی خدمت مشتریان ارائه می شود.

هیچ گونه هزینه اضافی از بابت ایاب و ذهاب، یا پشتیبانی از مشتریان محترم دریافت نمی شود.

پست شده در اخبار, عمومیبرچسب‌ها:
یک نظر بنویسید

توسعه سایت و سئو سایت مثله همیشه
برای من یک پیام بنویس

  * من قول می دهم که اطلاعات شخصی شما محرمانه باشد