خبرنامه
خبرنامه

خدمات کامپیوتر در محل با اپلیکیشن مغز رایانه

به پایین اسکرول کنید
امید بداق
امید بداق
من
 • محل سکونت:
  ایران
 • شهر:
  ارومیه
 • سن:
  25

تیر ۳۰, ۱۴۰۱

۱۱:۵۵ ق.ظ

omidbodagh

معایب حمل کامپیوتر یا لپ تاپ به تعمیرگاه

تا الان برای همه ما پیش اومده کامپیوتر یا لپ تاپ ما به علت مشکلات جزئی نرم افزار یا سخت افزاری ماننده عدم نصب صحیح سیستم عامل یا درایو های نصبی سخت افزارها گرافیک، کارت صوتی، شبکه، گرافیک، و…، عدم کانفیگ مناسب کامپیوتر مانع عملکرد مناسب کامپیوتر یا لپ تاپ ما شود و نیاز باشه تا مشکلات کامپیوتر نزد کارشناس متخصص یا مجموعه مجرب مورد بررسی قرار بگیرد تا مشکلات سیستم ما به صورت دقیق و اصولی بر طرف شود یا حتی نیاز باشه تا قطعات تعمیر یا تعویض شوند.
در گذشته نیاز بود ما با حمل کیس، لپ تاپ، چاپگر، اسکنر، نمایشگر، قطعه سخت افزار، و… به نزدیک ترین محل تعمیرات محل خود مراجعه کنیم تا مشکل ما توسط مغازداره یا تعمیرگاه مورد بررسی گیرد.

خدمات کامپیوتر در محل مغز رایانه

فارغ از اینکه بدانیم

کارشناسان تعمیرات کامپیوتر چه صلاحیتی دارد؟

 • آیا کارشناس حاضر در تعمیرگاه صلاحیت تعمیرات دارد؟
 • کارشناس مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای دارد؟
 • مکانی که مراجعه کردیم دارای مجوز رسمی از اتحادیه یا نظام صنفی رایانه است یا نه؟
 • آیا اطلاعات شخصی یا محرمانه شما که در دیسک ذخیره است در امنیت خواهد بود؟
 • آیا قطعات شما توسط شخص دیگری در تعمیرگاه جا به جا خواهد شد؟
 • آیا مشکل شما به صورت دقیق برطرف خواهد شد؟
 • کارشناس بعد از تعمیرات قادر به پشتیبانی راه دور خواهد بود؟
 • کارشناس قادر خواهد بود در زمان مقرر مشکل را عیب یابی کند و تحویل دهد یا نه؟!

این موارد برخی از سوالاتی و مشکلاتی است که حین حمل هر گونه سیستم کامپیوتری به نزد کارشناس، مواجه شوید.

معرفی تیم خدمات کامپیوتر در محل مغز رایانه

با گسترش فن آوری های نوین و شروع استارتاپ های که برای راحتی و تسریع زمان در اختیار کاربران قرار می گیرند شرکت مغز رایانه با تولید و توسعه اپلیکیشن مغز رایانه با تیم متشکل از نخبگان، متخصصان، کارشناسان، مهندسان با تجربه و مجرب خدمات کامپیوتر در محل را در اختیار کاربران عزیز قرار دادند تا مردم عزیز در هر لحظه بدون اتلاف وقت درخواست خدمات کامپیوتری در محل بدون هزینه ایاب و ذهاب دهند تا کارشناس در محل کار یا منزل نسبت به خرابی اقدام و در حضور شما مشکلات را بر طرف کنند
شرکت مغز رایانه دارای مجوز رسمی اتحادیه کسب و کارهای مجازی کشوری، نماد اعتماد الکترونیک، مجوز ساماندهی وزارت ارشاد سایت و اپلیکیشن، مجوز اتحادیه خدمات کامپیوتر میباشد. مغز رایانه یک گروه مستقل خدمات، تعمیرات کامپیوتر با پشتیبانی مشکلات کامپیوتری است مغز رایانه به هیچ گروه یا سازمانی وابسته نیست.

اپلیکیشن مغز رایانه

فعالیت تیم مغز رایانه

زمستان سال ۱۳۹۷ مغز رایانه تاسیس به بنیانگذاری آقای امید بداق با تیم ۵ نفر در شهر ارومیه تاسیس شد و شروع به فعالیت کرد و با استقبال گسترده مواجه شد و با تجربه کاربری توسعه یافت.

مدیرعامل مغز رایانه آقای امید بداق افزود:

هدف تیم ما کاهش هزینه های خدمات، امنیت اطلاعت کاربران، حفظ محرمانگی اطلاعات، تسریع در زمان کاربران، عدم حمل و نقل کاربران و در نتیجه کاهش آلودگی و ترافیکی است که مردم عزیزمان درگیر همچین مواردی هستند کمک کنیم تا کاربرانی که از خدمات مغز رایانه استفاده میکنند رضایت کامل و آسودگی کامل داشته باشند؛ اهداف ما ایجاد فن آوری های به روز دنیا، پیاده سازی ایده های نوین، اشتغال زایی و جذب متخصصان که علاقه مند به رفع نیاز های مردم هستند.

فرصت های شغلی مغز رایانه

ما کاملاً معتقدیم که کارکنان ما باعث موفقیت می شوند. با در نظر گرفتن موفقیت به عنوان هدف نهایی، ما تلاش می کنیم تا محیطی را ایجاد و فراهم کنیم که فرصت های چالش برانگیز، محرک را ارائه دهد.
اگر شما خود را فردی با هوش و با انگیزه در زمینه مارکتینگ، آی تی می و… دانید در هر زمینه شغلی می خواهید مطالب جدید را یاد بگیرید و یا مطالب جدید را به همکاران خود بیاموزید و سخت  کوش هستید و می توانید  چالش های وسیع شغلی را به فرصت و ترقی تبدیل کنید  و مسائل پیش آمده را به سرعت راه حل می بخشید، حال که این نوع مسائل را رعایت کنید، جای شما در مغز رایانه خالیست.

پشتیبانی مشکلات کامپیوتری مغز رایانه

از خدمات مغز رایانه می توان به رفع مشکلات کامپیوتر آنلاین و تلفنی اشاره کرد
کاربران با دانلود و نصب اپلیکیشن مغز رایانه از قسمت پشتیبانی خطا یا مشکل خود را به صورت چت یا ارسال عکس خطا با پشتیبانی مغز رایانه برای رفع مشکلات کامپیوتری به صورت ۲۴ ساعته ۷ روز هفته بدون پرداخت هزینه در ارتباط باشند.تا مشکلات کامپیوتری کاربران به صورت کامل رفع شود.

خدمات کامپیوتر در محل مغز رایانه

هنگام درخواست خدمات کامپیوتر در محل کارشناسان مغز رایانه مشکل شما را به صورت آنلاین یا تلفنی بررسی میکنند تا از مشکل حاضر اطمینان خاطر پیدا کنند در صورتی که مشکل سیستم کامپیوتری، لپ تاپ، تجهیزات رایانه و.. به صورت راه دور حل نشود کارشناس مغز رایانه با تجهیزات تعمیرات در محل کار یا منزل شما حضور پیدا میکند تا نسبت به رفع مشکلات کامپیوتری اقدام کند یا حتی در حضور شما تعویض یا تعمیرات انجام دهد.

 

هزینه سرویس و خدمات مغز رایانه

ایاب و ذهاب مغز رایانه به صورت رایگان در سراسر کشور برای تمامی کاربران محاسبه میشود و شما فقط هزینه خدمات یا تعمیرات را که طبق نرخ اتحادیه خدمات کامپیوتری استان در نظر گرفته شده است طبق فاکتور صادره شده پرداخت می کنید.

خدمات کامپیوتری در تهران مغز رایانه

خدمات کامپیوتری در تهران مغز رایانه از سال ۱۴۰۱ در کل مناطق تهران، میدان ولیعصر، تهران پارس، اقدیسه، سعدآباد، پارک وی، فرمانیه، اندرزگو، قیطریه و… به صورت در لحظه ارائه میشود مدیر اجرایی مغز رایانه به این نکته که ما در حال توسعه خدمات در سراسر شهر های ایران هستیم در حال حاضر پشتیبانی مشکلات به صورت سراسری ایران ارائه می شود.

تعمیر لپ تاپ در محل مغز رایانه

لپ تاپ ها جزء حساس ترین سخت افزار ها ممکن است هنگام استفاده از اسپیکر با صدای بلند در بلند مدت اسپیکر شما با مشکل افت کیفیت یا عدم کارکرد مواجه شود.
کیبورد یا صفحه کلید لپ تاپ هنگام استفاده با سرعت بالا برخی از دکمه خراب شوند و حتی هنگام لمس نمایشگر لپ تاپ ممکن است قسمتی از نمایشگر به حالت مشکلی یا سوختگی منجر شود.
مغز رایانه خدمات تعمیرات لپ تاپ در محل نیز ارائه میکند.
چه سخت افزاری یا نرم افزاری
چه مادربرد یا سوکت های برد
چه نمایشگر یا اسپیکر
چه ویندوز، لینوکس یا مک
یا هر خدماتی مد نظر شماست مغز رایانه ارائه میکند.
مغز رایانه به صورت تخصصی در زمینه خدمات، و فروش قطعات کامیپوتری فعالیت میکند.

مغز رایانه را میتوانید از:
گوگل استور
بازار
مایکت
چارخونه
به صورت رایگان آنلاین دریافت و نصب کنید و همیشه در لحظه استفاده کنید.

 • تعمیر مادربرد (MotherBoard)
 • تعمیر پاور (Power)
 • تعمیر نمایشگر (Monitor) Crt,Lcd, Led
 • تعمیر دی وی دی رایتر (writer) کامپیوتر
 • تعمیر ماوس (Mouse) یا تاچ پد (touch pad)
 • تعیمرات تخصصی سخت افزار شبکه (Network)
 • آپدیت بایوس (Bios) UEFI و …
 • نصب ویندوز (Windows) ۷، ۸، ۱۰، ۱۱
 • نصب لینکوس (Linux) دبیان، کالی و…
 • نصب یا آپدیت مکیناش
 • نصب، خطا یابی، آپدیت هر نوع بازی (Game) تحت هر نوع سیستم عامل
 • آپدیت درایو های گرافیک، کارت صدا، شبکه، چیپست ها و..
پست شده در اخبار, عمومیبرچسب‌ها:
یک نظر بنویسید

توسعه سایت و سئو سایت مثله همیشه
برای من یک پیام بنویس

  * من قول می دهم که اطلاعات شخصی شما محرمانه باشد