خبرنامه

ابزار بک لینک سازی Ranker X ،GSA SER ،Money Robot

به پایین اسکرول کنید
امید بداق
امید بداق
من
 • محل سکونت:
  ایران
 • شهر:
  ارومیه
 • سن:
  25

مرداد ۲۰, ۱۴۰۱

۷:۱۴ ب.ظ

omidbodagh

در میان جامعه سئوکاران یک بحث کلی وجود دارد که ابزارهای سئو خودکار فقط به اندازه فردی که از آنها استفاده می کند خوب هستند.

به عبارت ساده‌تر، اگر بتوانید از ابزارها به خوبی استفاده کنید، می‌توانید در کسری از زمانی که معمولاً این کار را می‌کند، یک پروفایل پیوند کامل ایجاد کنید.

ما تمایل به مخالفت داریم.

ما دیده‌ایم که «تکنیک‌های» متخصص سئو برای مدیریت ابزارهای خودکار تلاش می‌کنند، نه به این دلیل که از نحوه کار ابزارها یا نحوه ایجاد پیوند با آنها بی‌اطلاع هستند.

ربات بک لینک ساز رایگان

بیشتر به این دلیل است که همه ابزارهای سئو به یک اندازه ساخته نشده اند. این از تجربه ناشی می شود زیرا ما تقریباً از هر ابزار سئو خودکاری که در دهه گذشته منتشر شده است استفاده کرده ایم.

برخی از آنها یک رابط کاربری واقعاً دست و پا گیر دارند که تسلط بر آن ممکن است ماه ها، اگر نه سال ها طول بکشد.

دیگران پایگاه داده لینک های رمزگذاری شده خود را در ماه ها به روز نکرده اند، به این معنی که حتی اگر از بهترین پروکسی ها و سرورها برای اجرای یک کمپین لینک استفاده کنید، لینک های زنده بسیار کمی برای شما باقی می ماند. حتی آنهایی که زنده می شوند ارزش هیچ چیز خوبی ندارند.

در حالی که برخی از موارد جدیدتر به طور تهاجمی به بازار عرضه می شوند، اما عدم پشتیبانی پس از فروش که معتقدیم متغیر مهمی است که می تواند میزان موفقیت شما را با ابزارهای سئو تعیین کند.

پس از خواندن تعداد زیادی درخواست مقایسه توسط بازاریابان اینترنتی تازه کار، متوجه شدیم که زمان مناسبی است که دو سنت خود را به این اضافه کنیم.

امروز، ما یک مقایسه عمیق از سه ابزار برتر سئو خودکار در تجارت در حال حاضر انجام خواهیم داد، که عبارتند از Ranker X، GSA SER و Money Robot.

قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم، مهم است که برخی از پیشینه این ابزارها را بدانید.

معرفی ابزارهای بک لینک سازی

در مقایسه، به عواملی مانند سهولت استفاده، کیفیت پیوندها، ایده آل بودن آن و پشتیبانی پس از فروش خواهیم پرداخت. این مقایسه، مقایسه ای بی طرفانه و کوتاه خواهد بود. بنابراین اگر nit هایی پیدا کردیم، مطمئن باشید که آن ها نیز برجسته خواهند شد.

GSA Search Engine Ranker

GSA SER یا رتبه‌بندی موتورهای جستجو یکی از اولین ابزارهای سئو است که چهره لینک‌سازی را همانطور که در گذشته می‌شناختیم تغییر داد. این نرم افزار در سال 2012 راه اندازی شد و توسط GSA Software Development and Analytics، یک شرکت نرم افزاری آلمانی کدگذاری شده است. در واقع، تا به امروز، یکی از پرکاربردترین ابزارهای لینک بیلدینگ در جهان باقی مانده است. در واقع، به جرات می توان گفت که راه اندازی GSA SER بود که SENUKEX را منسوخ کرد، که تا آن زمان، از سلطنت رایگان در بازار برخوردار بود.

GSA Search Engine Ranker

 

Ranker X

رتبه ایکس کمی دیر به مهمانی پیوست. اواخر سال 2015 بود که ما شروع به شنیدن در مورد این ابزار جدید کردیم که در حال ایجاد سر و صدا در جامعه IM بود. دلیل اصلی این همهمه این بود که تفاوت قابل توجهی در «نوع» پیوندهایی وجود داشت که می‌توانید با Ranker X ایجاد کنید.

Ranker X

Money Robot Submitter

برای اولین بار در سال 2014 راه اندازی شد، اگر اشتباه نکنیم. شرکت توسعه نرم افزار سافت تک است و مانند بسیاری دیگر از ابزارهای لینک بیلدینگ خودکار که در آن روزها ایجاد شده بودند، تبلیغات و مطبوعات مثبت زیادی وجود داشت که به افزایش فروش برای مدتی کمک کرد. اما پس از چهار سال، در دورانی که به‌روزرسانی‌های مکرر گوگل به سختی می‌توان با آن‌ها همراهی کرد، ایستادگی در برابر رقبا دشوار است.

Money Robot Submitter

بیایید نگاهی به نوع لینک هایی بیندازیم که می‌توانید با هر یک از این ابزارها بسازید، زیرا در نهایت، این چیزی است که بیشترین اهمیت را دارد.

لینک سازی خودکار با نرم افزار خوکار (ربات)

هر ابزار لینک سازی مانند یک شمشیر دو لبه است. برخی از آنها قدرتمندتر از بقیه هستند. اما برای یک تازه کار، این کار به اندازه گرفتن یک لامبورگینی خوب است. قبل از اینکه آن جانور را به چرخش درآورید، باید مقداری کنترل و مهارت رانندگی داشته باشید. در غیر این صورت، از کنترل خارج می شود و شما تصادف می کنید.

از نظر ایجاد لینک، هیچ چیز حتی به آنچه که GSA SER می تواند برای شما انجام دهد نزدیک نیست.

GSA SER: برخلاف سایر ابزارهای لینک بیلدینگ که دارای وب سایت ها و پلتفرم هایی هستند که به صورت سخت کدگذاری شده اند، GSA SER از بیش از 120 پلتفرم پشتیبانی می کند. این به شما امکان می‌دهد تا سایت‌های خود را برای ایجاد پیوندهایی به استفاده از SERengine یا خرید لیست‌های سایت موجود/تأیید شده از فروشندگان در انجمن خود، خراش دهید. بنابراین، در اصل، می‌توانید مجموعه کاملی از انواع پیوندهای متنوع را بسازید که شامل Web 2.0، ویکی‌ها، شبکه‌های اجتماعی، نظرات، ویدیوها، وبلاگ‌های کوچک، نشانک‌ها، مقالات، فهرست‌ها و موارد دیگر با GSA SER می‌شود. می‌توانید با تنظیم پلتفرم‌هایی که برای ایجاد پیوند انتخاب می‌کنید، نوع پیوند را فیلتر کنید.

Platforms-GSA-SER-Post

Ranker X: Ranker X در طراحی بسیار شبیه SENUKEX است. با این حال، رابط کاربری ساده تر و به روزتری دارد که استفاده از آن را آسان تر می کند. RankerX به شما این امکان را می دهد که فقط پیوندهای “Premium” را انتخاب کنید که وب سایت ها یا پلتفرم هایی با رتبه بندی عالی Domain Authority هستند. شبکه‌های اجتماعی، نشانک‌ها، نمایه‌های وب، ویکی‌ها، سایت‌های اشتراک‌گذاری PDF، سایت‌های انتشارات مطبوعاتی و موارد دیگر وجود دارد. بزرگترین مزیت این ابزار در اینجا نهفته است. شما می توانید با استفاده از سایت های پریمیوم RankerX پیوندهای سطح 1 عالی ایجاد کنید. اینها مواردی هستند که در کمپین های سئو با برچسب “وایتهت خالص” مشاهده می شود.

Platforms-Ranker-X-post-to

Money Robot: Money Robot دارای فهرست سایت های بسیار مشابهی با RankerX است. شما می توانید سایت ها را بر اساس DA انتخاب کنید و می توانید وب 2.0، شبکه های اجتماعی، نشانک ها، دایرکتوری ها، ویکی ها، بیانیه های مطبوعاتی، ارسالی دایرکتوری مقاله، انجمن ها و نمایه های وب 2.0 بسازید، همچنین می توانید از کمپین های از پیش تعیین شده کمپین ایجاد کنید. این قالب ها را می توان از دیگران نیز خریداری کرد.

latforms-Money-Robot-Post-To

سهولت استفاده و میزان موفقیت سئو

دو عامل وجود دارد که به طور ناخواسته بر نوع پیوندهایی که می توانید با ابزارهای خودکار بسازید تأثیر می گذارد.

سهولت استفاده از نرم افزار – دلیل اصلی اینکه چرا ما لینک بیلدینگ را خودکار می کنیم این است که لینک سازی دستی بسیار وقت گیر و دست و پا گیر است. پس منطقی نیست اگر در وهله اول مجبور باشید ساعت ها وقت صرف کنید تا بفهمید چگونه پیوند ایجاد کنید.
نرخ موفقیت – نرم افزار ممکن است ادعا کند که می تواند پیوندی به فوربس ارسال کند (فقط یک مثال). اما لزوماً به این معنی نیست که ارسال با موفقیت انجام می شود یا پیوند تعدیل یا حذف نمی شود. در نهایت، این میزان موفقیت است که مهم است.
بیایید به هر یک از این منظرها نگاهی بیندازیم.

 

GSA SER: به همان اندازه که ما GSA SER را دوست داریم، از رابط کاربری متنفریم و یادگیری آن در زمانی که مبتدی هستید چقدر دشوار است. امروزه ما خدمات لینک بیلدینگ GSA SER، پروکسی، VPS و Captcha را به سایر شرکت های سئو ارائه می دهیم. اما زمانی که تازه وارد رتبه بودیم، با آن مشکل داشتیم. بنابراین، از بین این سه، تسلط بر GSA SER دشوارترین است. میزان موفقیت شما با لیست پیوندهایی که استفاده می کنید یا خراش می دهید و کیفیت پروکسی ها و خدمات کپچا شما تعیین می شود. اگر با هیچ یک از این جنبه‌ها کنار نگذارید، میزان موفقیت با GSA می‌تواند بسیار بالا باشد.

RankerX: RankerX دارای یک رابط کاربری عالی است که انتخاب سایت ها، ایجاد کمپین ها را آسان می کند و همچنین دارای یک جادوگر داخلی برای کمک به مبتدیان برای عادت کردن به نرم افزار است. بنابراین، ما می گوییم که در مورد سهولت استفاده از GSA SER بالاتر است. با توجه به اینکه پراکسی های خصوصی با کیفیت خوب، VPS و یک سرویس کپچای قابل اعتماد دارید، میزان موفقیت با RankerX بسیار خوب است. نه به اندازه GSA SER، اما قطعا برای یک کمپین لینک بیلدینگ با کیفیت به اندازه کافی خوب است.

Money Robot: Money Robot یکی از ساده ترین ابزارهای خودکار سئو است که تا به حال از آن استفاده کرده ایم. اگر مبتدی هستید، می‌توانید در عرض چند دقیقه با Money Robot شروع به کار کنید. این یک کار بیهوده است. می توانید سایت ها را انتخاب کنید، کمپین خود را راه اندازی کنید و خدمات شخص ثالث را به راحتی ادغام کنید. رابط کاربری خوب به دلیل فقدان عملکردهای اساسی مانند برنامه ریزی و کنترل نرخ یا چارچوب زمانی که یک کمپین در آن ساخته می شود، خدشه دار می شود. صرف نظر از کیفیت کپچا و پروکسی ها، ما همیشه با ربات پولی نسبتاً خوب نرخ موفقیت داشته ایم.

به روز رسانی و پشتیبانی

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، این روزها هیچ چیز در دنیای همیشه پویا موتورهای جستجو دائمی نیست. به همین دلیل، به‌روزرسانی‌های مکرر برنامه نرم‌افزاری اطمینان حاصل می‌کند که «اشکالات» برطرف شده‌اند و ویژگی‌های جدید برای مطابقت با تغییرات یکپارچه شده‌اند.

GSA SER یک برنده واضح در مورد به روز رسانی است. اگر وارد وب سایت آنها شوید و تغییرات را در پایین صفحه اصلی بررسی کنید، می بینید که از نسخه اول که 1.20 تا 12.51 بود، که آخرین نسخه در زمان ارسال این است، فاصله زیادی دارد. مقاله. در تمام سال‌هایی که ما از GSA SER استفاده می‌کنیم، حداقل یک به‌روزرسانی در هفته وجود داشته است. گاهی اوقات، این به روز رسانی های متعدد در هفته است. به همین ترتیب، با پشتیبانی. GSA SER یکی از فعال ترین انجمن هایی را دارد که تا به حال دیده ایم. می‌توانید در عرض یک روز از توسعه‌دهنده Sven یا یکی از اعضای دیگر انجمن GSA انتظار پاسخ را داشته باشید. اگر راه حل انفرادی تری را ترجیح می دهید، می توانید به سون یک PM در انجمن بفرستید یا به او ایمیل بزنید. پشتیبانی پس از فروش در سطح بالایی قرار دارد. آنها نه پشتیبانی از اسکایپ را ارائه می دهند و نه یک گروه فیس بوک دارند. اما واقعاً لازم نیست.

RankerX معمولا یک بار در ماه به روز می شود. گاهی اوقات، آنها برای مدتی عقب می مانند و سپس یک به روز رسانی بزرگ را هر چند ماه یک بار ارائه می کنند. با آمدن به پشتیبانی، آنها یک تیم سه نفره دارند که سیستم پشتیبانی اسکایپ خود را مدیریت می کنند. پرسش‌های اساسی توسط دو نماینده پشتیبانی که معتقدیم اهل هند هستند پاسخ داده می‌شود. اگر نتوانند پرس و جو را حل کنند، آنگاه به توسعه‌دهنده ارسال می‌شود که در عرض 24 ساعت برمی‌گردد. آنها همچنین پشتیبانی از ایمیل را ارائه می دهند. اما اگر مشکل پیشرفته ای دارید، حل آن زمان می برد.

Money Robot در بین این سه مورد کمترین به روز رسانی را دارد. در مدت کمی که از نرم افزار استفاده کرده ایم، به روز رسانی های بسیار کمی برای نرم افزار دیده ایم. آنها یکی از تنها افرادی هستند که پشتیبانی تلفنی مشتری را ارائه می دهند. این خط از یکشنبه تا شنبه از ساعت 7:00 صبح تا 9:30 بعد از ظهر به وقت محلی باز است. ما سعی کردیم عبور کنیم اما مجبور شدیم بیش از 45 دقیقه منتظر بمانیم و در نهایت تلفن را قطع کردیم. آنها همچنین یک انجمن دارند اما شما به ندرت پاسخ سوالات و موضوعات را دریافت می کنید. گاهی اوقات، یکی دیگر از اعضای ممکن است پاسخ دهد. اما به ندرت پاسخ مستقیمی از توسعه دهنده نیک دریافت می کنید. آنها یک گروه فیس بوک دارند، اما پست ها تعدیل می شوند. بنابراین ممکن است درخواست شما هرگز در گروه ارسال نشود. تنها راه دسترسی مستقیم به توسعه دهنده اسکایپ است. اما به نظر می رسد که او با تمام درخواست های پشتیبانی غرق شده است و شما به ندرت قبل از 72 ساعت پاسخ دریافت خواهید کرد.

قیمت گذاری/ارزش برای خرید

کدام یک از این نرم افزارها بهترین قیمت را برای شما ارائه می دهد؟ بیایید نگاهی به مدل های قیمت گذاری آنها بیندازیم.

RankerX: RankerX اشتراک ماهانه 49.99 دلاری دارد و هزینه آن برای یک مجوز مادام العمر 799 دلار است. با در نظر گرفتن هزینه های خدمات، یک ریال بسیار هزینه دارد. یکی از راه‌هایی که همیشه از RankerX استفاده کرده‌ایم، استفاده از آن در مواقعی است که نیاز به ساخت لینک‌های عالی سطح 1 و سپس لغو اشتراک برای مدتی داریم. این کار بسیار بهتر از هزینه کردن 799 دلار پیشاپیش است بدون اینکه حتی بدانید که آیا برای اهداف ساخت لینک شما کارساز خواهد بود یا خیر.

پست شده در سئوبرچسب‌ها:
یک نظر بنویسید

توسعه سایت و سئو سایت مثله همیشه
برای من یک پیام بنویس

  * من قول می دهم که اطلاعات شخصی شما محرمانه باشد